Dijital Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı işlemleri dişlerin sağlıklı kalmasında fayda gösteren uygulamalardan biridir. Tüm dişlerin sağlıklı ve yapısının korunmasını sağlayan bu işlemler tüm dişlere özel olarak uygulanmaktadır. Dijital gülüş tasarımı işlemlerinde dişlerin önceki ve sonraki halleri analiz edilir. Bu sayede yapılacak olan işlem hakkında özel tedavi planı oluşturulur.

Dijital gülüş tasarımı tüm hastalara uygulanabilen tedavilerden biridir. Merkezimiz gelişmiş cihaz kullanımı ile beraber dijital gülüş tasarımı inceliklerini en iyi şekilde hastalara sunmaktadır. Dijital gülüş tasarımı içerisinde diş dolguları, kırık ve eksik olan dişlerin tedavileri ve beyazlatma işlemleri yer almaktadır. Estetik diş görünümüne sahip olmak isteyen kişiler bu diş tedavisinden faydalanmaktadır.

Kliniğimiz içerisinde tamamen kişiye özel bir hasta tedavi planı oluşturulur. Bu şekilde kişiler kayıp yaşadıkları dişlerin yerine yeni bir diş getirilmesi uygulamalarından faydalanmaktadır. Üstelik kırık dişlerin tedavi edilmesi, çürük olan dişlere dolgu yapılması ve lekeli olan dişler için beyazlatma işlemleri de kliniğimiz tarafından sağlanmaktadır.

 

Dijital Gülüş Tasarımı Faydaları Nelerdir?

Kişilerin ağız içerisinde yaptırdıkları diş estetiklerin başında gülüş tasarımı ilk sırada yer almaktadır. Sosyal hayatta daha özgüvenli olmak isteyen kişiler dişlerin bakımına özen göstermeli ve düzenli aralıklar ile uzman hekime görünmelidir. Bunun için geliştirilen dijital gülüş tasarımları da çok fazla kişinin faydalandığı işlemlerden biridir.

Bu işlem beraberinde dişler daha sağlıklı ve güçlü bir form kazanmaktadır. Üstelik dişlerde oluşan hasar giderilmektedir. Lekeli olan dişlerin tedavisi yapılarak beyazlatma işlemleri tüm yüzeye uygulanmaktadır.

 

Kimler Dijital Gülüş Tasarımından Yararlanabilir?

Gülüş estetiği oluşturmak isteyen herkes bu dijital gülüş tasarımı hizmetlerinden faydalanabilmektedir. Bu hizmet içerisinde dişlerin yapısının nasıl olacağı ve şekli dijital ortamda görünmektedir. Yapılan ön analiz işlemlerinden sonra istenen diş görünümü oluşturulmaktadır.

Sağlıklı bir diş yapısı için en önemli adım ile olarak analiz yapılmasıdır. Ona uygun şekilde tedavi programı geliştirilerek sağlıklı dişlere sahip olmak mümkündür. Lekeli, sarı renkte dişlere sahip olanlar, dişinde eksiklik ya da kırılma yaşayan hastalar tüm ağız içi bakım için gülüş estetiğinden faydalanmaktadır.

 

Dijital Gülüş Tasarımı Tedavileri İçerisinde Neler Vardır?

Dijital gülüş tasarımı ağız ve diş sağlığı adına en kapsayıcı hizmetler içermektedir. Bunların başında eksik dişlerin yenilenmesi, kırık olan dişlerin kaplama ya da dolgu yapılması ve dişlerin tümüne beyazlatma işlemleri yapılması ön plana çıkmaktadır. Tüm bu işlemlerin önceden izlenmesi de kliniğimiz içerisinde yer alan dijital gülüş tasarımı hizmetleri ile mümkün hale gelmektedir.

Online Randevu Alın

  Dişevim 27 yıllık güven ve tecrübe..

  Hayalinizdeki mükemmel gülüşe bir adım daha yaklaşın! Estetik diş hekimliği alanında uzmanlaşmış bir ekiple, dişlerinizi özenle tasarlayarak, güzelliği ve sağlığı bir araya getiriyor.

  Bize ulaşın

  Bizi Takip Edin

  12000+ Başarılı vaka

  Faydalı Bilgiler

  Ağız ve diş sağlığı hakkında genel bilgiler,
  Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz

  İleri teknolojiyi kullanarak size her zaman istediğiniz gülümsemeyi verebiliriz.

  0 +

  27 Yıllık tecrübe

  27 yıldır ağız ve diş sağlığı alanında öncü bir konumda, uzman kadromuz ve köklü deneyimimizle hizmet veriyoruz.

  0 %

  12000'den fazla işlem

  12 binden fazla başarılı işlemle, uzman ekibimiz hastalarımıza sağlıklı ve güzel gülüşler sunmaya devam ediyor.