Fiber Uygulaması

Diş tedavi yöntemleri arasında fiber uygulama tekniği de bulunmaktadır. Fiber uygulama tekniği dişte kanal tedavisi yapıldıktan sonra madde kaybının onarılması için yapılan teknik yöntemdir. Fiber uygulaması kanal tedavisinden sonra diş dokusu dolguya müsaade etmeyecek şekilde yıpranmış olduğu durumda devreye girmektedir.

Dişevim uzmanlarımızdan alacağınız kusursuz uygulama tedavileriyle uzun yıllar sağlıklı dişlere kavuşturuyoruz. Diş tedavi yöntemlerimizi kişiye özel tasarımlarla yaparak mutlu gülüşler kazandırmaya özen gösteriyoruz.

 

Fiber Uygulama Tekniği

Diş hekimliği olarak biz, tedavi yöntemlerimiz arasında bulunan fiber uygulama sayesinde kurtulamayacağı düşünülen dişlerinizi kurtarıyoruz. Tamamen yok olan ya da dolguya izin vermeyecek durumda bulunan dokuları yenileyerek tedavi ediyoruz. Fiber post uygulama olarak bilinen bu teknik sayesinde diş kayıplarının önüne geçilmektedir.

İleri ve güncel teknolojiler kullanarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Genç ve alanında en iyi eğitimleri almış bulunan profesyonel ekibimizle bilimin ışığında devam ediyoruz. Fiber uygulaması tekniği diş kökünün sağlıklı olması koşuluyla yapılabilmektedir. Tamamen uyuşturulan bölgeye Drillerle alan açılarak işlem yapmaktayız.

Tamamen ağrısız yapılan uygulama tekniği sonunda diş duvarı oluşturarak dolgu yapabilmekteyiz. Doğal ve sağlıklı materyallerden üretilen fiber post seramik bir malzemedir.

Dişevim olarak biz sizler için çalışıyor, sağlıklı gülüşlerinize tanık olabilmeye özen gösteriyoruz. Her yaş ve statüde hastamıza eşit mesafede hizmet sunmaya azami özen gösteriyoruz.

Online Randevu Alın

  Dişevim 27 yıllık güven ve tecrübe..

  Hayalinizdeki mükemmel gülüşe bir adım daha yaklaşın! Estetik diş hekimliği alanında uzmanlaşmış bir ekiple, dişlerinizi özenle tasarlayarak, güzelliği ve sağlığı bir araya getiriyor.

  Bize ulaşın

  Bizi Takip Edin

  12000+ Başarılı vaka

  Faydalı Bilgiler

  Ağız ve diş sağlığı hakkında genel bilgiler,
  Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz

  İleri teknolojiyi kullanarak size her zaman istediğiniz gülümsemeyi verebiliriz.

  0 +

  27 Yıllık tecrübe

  27 yıldır ağız ve diş sağlığı alanında öncü bir konumda, uzman kadromuz ve köklü deneyimimizle hizmet veriyoruz.

  0 %

  12000'den fazla işlem

  12 binden fazla başarılı işlemle, uzman ekibimiz hastalarımıza sağlıklı ve güzel gülüşler sunmaya devam ediyor.