Periodontoloji (Dişeti) Tedavileri

Tüm  dünyada Air Flow ismiyle bilinen bu tedavi dişlerin önünde ve arkasında istenmeyen lekeleri hızlı ve etkili bir şekilde ortadan kaldıran hoş ve rahat bir ağız hijyeni tedavisidir.

Aquacare teknolojisi, su spreyi ve basınçlı hava yoluyla diş yüzeyine kontrollü olarak oldukça ince yapıdaki sodyum bikarbonat partiküllerinin, dişler üzerine ve ulaşılması zor alanlara püskürtüldüğü yeni nesil bir hijyenik diş temizliği prosedürüdür. Bu sayede diş yüzeyinde ve diş eti altında oluşan bakteri plağı, yiyecek artıkları, renklenmeler ve lekeler yerinden çıkararak uzaklaştırılır.

Aquacare cihazı ile diş taşı temizliğinde yapılan geleneksel polisaj işlemine göre dişleri daha hızlı, verimli ve rahat bir şekilde temizleyerek özellikle düzgün olmayan diş yapılarında, fırçanın ulaşamadığı, suyun girebildiği her nokta temizlenebiliyor.

Online Randevu Alın

  Dişevim 27 yıllık güven ve tecrübe..

  Hayalinizdeki mükemmel gülüşe bir adım daha yaklaşın! Estetik diş hekimliği alanında uzmanlaşmış bir ekiple, dişlerinizi özenle tasarlayarak, güzelliği ve sağlığı bir araya getiriyor.

  Bize ulaşın

  Bizi Takip Edin

  12000+ Başarılı vaka

  Faydalı Bilgiler

  Ağız ve diş sağlığı hakkında genel bilgiler,
  Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz

  İleri teknolojiyi kullanarak size her zaman istediğiniz gülümsemeyi verebiliriz.

  0 +

  27 Yıllık tecrübe

  27 yıldır ağız ve diş sağlığı alanında öncü bir konumda, uzman kadromuz ve köklü deneyimimizle hizmet veriyoruz.

  0 %

  12000'den fazla işlem

  12 binden fazla başarılı işlemle, uzman ekibimiz hastalarımıza sağlıklı ve güzel gülüşler sunmaya devam ediyor.