Hakkımızda

Kurumumuzda halen yöneticilik yapmakta olan Diş Hekimi Sevim Balcı 1992-2008 yılları arasında özel muayenehanesinde hekimlik çalışmalarını sürdürmüş; bu çalışmalar 2009 yılında Dişevim adı altında daha geniş kadro, teknik ve fiziki imkanlarla kurumsal dinamik bir yapıya dönüşmüştür.

Butik çalışma esasından yola çıkan Dişevim bu hedef doğrultusunda gerekli adımları zaman içinde gerçekleştirmektedir. Müşteriye özel çalışma prensibimize uygun olarak bünyemizde bulunan her türlü klinik ekipman ve modern teknoloji ürünleri ile ağız ve diş sağlığı konusunda teşhis ve tedavi planlamalarını en iyi şekilde yaparak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız Kliniğimizde sağlık hizmetlerinde; Hastalarımıza ilişkilerimizde güvenin ön planda tutulduğu, güler yüzlü ve çağdaş bir hizmet anlayışı sunmak Hastalarımızın ağız ve diş sağlığı problemlerini ve estetik ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en iyi şekilde karşılayarak hasta memnuiyeti sağlamak.

En ileri teknolojik sistemleri kullanarak, bilimsel temellere dayalı bir tedavi hizmeti sunmak, Söz konusu insan sağlığı olduğu için sterilizasyon ve hijyen şartlarını gereği gibi yerine getirmek.

Online Randevu Alın

  Dişevim 27 yıllık güven ve tecrübe..

  Hayalinizdeki mükemmel gülüşe bir adım daha yaklaşın! Estetik diş hekimliği alanında uzmanlaşmış bir ekiple, dişlerinizi özenle tasarlayarak, güzelliği ve sağlığı bir araya getiriyor.

  Bize ulaşın

  Bizi Takip Edin

  12000+ Başarılı vaka

  Faydalı Bilgiler

  Ağız ve diş sağlığı hakkında genel bilgiler,
  Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz

  İleri teknolojiyi kullanarak size her zaman istediğiniz gülümsemeyi verebiliriz.

  0 +

  27 Yıllık tecrübe

  27 yıldır ağız ve diş sağlığı alanında öncü bir konumda, uzman kadromuz ve köklü deneyimimizle hizmet veriyoruz.

  0 %

  12000'den fazla işlem

  12 binden fazla başarılı işlemle, uzman ekibimiz hastalarımıza sağlıklı ve güzel gülüşler sunmaya devam ediyor.